Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Розпорядження міського голови Р.Я.Гринуса

Date: 30 квітня 2021 о 14:10

БІБРСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ № 212

29.04.2021 р.
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників
Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко Бібрської міської ради,
ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Романів Бібрської міської ради,
ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Свірж Бібрської міської,
ЗЗСО І-ІІ ст. с. Стоки Бібрської міської ради
Керуючись статтями 32,42,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 26 Закону України «Про освіту», статтею 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 15.05.2020 р. №1/9-256 «Щодо окремих питань проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти», наказу Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 р. №654 «Щодо примірного переліку питань», відповідно до Положення про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Бібрської міської ради Львівської області, у зв’язку з припиненням строкових договорів (контрактів), укладених із керівниками закладів освіти,та з метою проведення конкурсного відбору
ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
1.Провести конкурс на заміщення вакантних посад керівників Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Романів Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Свірж Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Стоки Бібрської міської ради.
2. Оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на офіційному вебсайті Бібрської міської ради та на офіційних вебсайтах Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Романів Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Свірж Бібрської міської ради, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Стоки Бібрської міської ради (додатки №1, №2, №3, ;№4).
3. Сформувати та затвердити склад конкурсної комісії відповідно до ст.39 Закону України «Про повну загальну середню освіту»
4. Конкурсній комісії:
- перевірити подані документи щодо відповідності установленим вимогам;
- ухвалити рішення про допущення та/або недопущення до участі в конкурсі осіб;
- оприлюднити на офіційному вебсайті Бібрської міської ради перелік осіб, допущених до участі в конкурсному відборі (далі – кандидати);
- організувати та забезпечити ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування не пізніше, ніж за п’ять робочих днів до початку проведення конкурсного відбору;
- конкурсний відбір здійснити за результатами перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» шляхом письмового тестування з вибору питань Примірного переліку питань, затвердженого наказом МОН від 19.05.2020 року № 654; перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.
- забезпечити відеофіксацію конкурсного відбору з подальшим оприлюдненням на офіційному вебсайті Бібрської міської ради відеозапису упродовж одного робочого дня з дня його проведення.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Довгаль О.В..

Бібрський міський голова Р.Я.Гринус

Comments:
Only authorized users can leave comments.